Casa Mergellina

  • 53 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Casa Mergellina Νάπολη 53 τ.μ. Απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Mergellina, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Bruno βρίσκεται σε απόσταση 300 μέτρων, ενώ το Στάδιο Σαν Πάολο είναι σε απόσταση 2 χλμ.

Για την άνεση των επισκεπτών στο κατάλυμα υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Θα βρείτε επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα Casa Mergellina διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, προσφέροντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να μαγειρέψουν τα γεύματά τους.

Ο σιδηροδρομικός σταθμός Napoli Mergellina και Stadio Arturo Collana απέχουν 5 λεπτά και 25 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες θα βρουν εύκολα την Via Caracciolo e Lungomare di Napoli που απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Casa Mergellina. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Mostra d'Oltremare που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ. Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης είναι 5 χιλιόμετρα μακριά από το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Mergellina Νάπολη
Petite Suite
Τιμή μόνο για κινητά

Petite Suite

9.0
Άριστο 173 σχόλια
118 μ από το κατάλυμα
USD 110 USD 99
ανά νύχτα
Fepa Place Design Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Fepa Place Design Apartments

399 μ από το κατάλυμα
USD 173 USD 156
ανά νύχτα
Apartment Posillipo Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Posillipo Napoli

876 μ από το κατάλυμα
USD 348 USD 313
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 22:00
    Check-out: από 09:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας15063049LOB8044,IT063049C23NIFLP4T
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Casa Mergellina;
      Το διαμέρισμα Casa Mergellina βρίσκεται κοντά σε Via Caracciolo e Lungomare di Napoli.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casa Mergellina;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casa Mergellina περιλαμβάνουν Πλατεία Piazza del Gesu Nuovo, La Fontana dell'Immacolatella καθώς και Centro Universitario Sportivo Napoli.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Casa Mergellina;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Casa Mergellina κοστίζει 145€.
    • ❓
      Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν 50 Kalo Di Ciro Salvo και Galleria Leone και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Αυτό το διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Casa Mergellina;
      Το διαμέρισμα Casa Mergellina είναι 53 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Mergellina Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο